Edgars Šneiders

Mācītājs Liepājas draudzē un LAMB superintendents. Laulībā ar sievu Guntu ir dēls Vilnis un meita Amanda. Bijis Tāšu draudzes pamatlicējs un mācītājs, kā arī ilggadīgs Mātras draudzes gans. Kopš 2012. gada konferences vada Liepājas draudzi, bet no 2016. gada 1. septembra sācis kalpot arī kā LAMB Apgabala Superintendents.

Continue Reading

Zinta Dzintara

Lokālmācītāja Kuldīgas draudzē no 2016. gada janvāra.

Dievu es iepazinu un Viņā no visas sirds iemīlējos gandrīz divdesmit gadus atpakaļ, kad tiku kristīta un iesvētīta Kuldīgas Ev. lut. Sv. Annas draudzē. Jau no sākuma vēlējos ne tikai zināt par Dievu, bet iepazīt Viņu. Tā manā dzīvē sākās jauns svēttapšanas ceļš, kas ne vienmēr ir bijis viegls, tomēr vienmēr pārsteigumu pilns un svētīgs.

Continue Reading

Jānis Grunte

Lokālmācītājs Mātras draudzē kopš 2016. gada 1. septembra. Iepriekš kalpojis pastāvīgi vai viesu mācītāja statusā teju visās mūsu draudzēs.

Vera Titoviča

Mācītāja Liepas krievu un Sarkaņu draudzē, savulaik vadījusi arī Rīgas krievu draudzi. Laulībā ar vīru Vilni ir divi dēli – Mihails (35) un Juris (27), kā arī mazdēls.

 

Kristīne Rozefelde

Lokālmācītāja Cēsu draudzē. Kristīne ir mācītāja trešajā paaudzē, jo viņas tēvs Andris Vainovskis ir Rīgas Otrās draudzes mācītājs, bet vecmamma, mācītāja Milda Vainovska, kas 2015. gada pavasarī aizgāja mūžībā, bija viena no Metodistu baznīcas atjaunotājiem 90. gadu sākumā. Kristīne uzņemta mācītāju rindās 2012. gada konferences laikā.

Continue Reading

Inese Budņika

Mācītāja Paplakas draudzē kopš 2012. gada augusta Konferences, aizstājot pensijā aizgājušo tēvu Āriju Vīksnu. Ar vīru Romānu audzina trīs bērnus – Agati (14), Martu (5) un Lūkasu (3).

 

Gita Medne

Mācītāja Rīgas 1. draudzē kopš 2001. gada, LAMB Apgabala Superintendente (no 2007. gada augusta līdz 2016. gada 31. augustam). 44 gadus laulībā ar Juri, ir divi bērni – dēls Indris un meita Daina. 4 mazbērni – Lūkass (14 gadi), Lilija (12 gadi), Elīza (10 gadi) un Emīlija (6 gadi). Kopš 2016. gada 31. augusta devusies pelnītā pensijā.

Astra Dannenfelte

Lokālmācītāja Rīgas 1. draudzē kopš 2012. gada augusta. No 2016. gada 1. septembra, līdz ar Gitas Mednes aiziešanu pensijā, draudzes galvenā mācītāja. Laulībā ar Pēteri.

Continue Reading

Gunta Grīna-Sologuba

Palīgmācītāja Liepājas draudzē un pilna laika Tāšu draudzes gans. Pirmais nozīmējums kalpošanā kā mācītājai bija Kuldīgas draudzē kopā ar Vivitu Bārenīti 2009. gadā.

Continue Reading

Ilzīte Ozola

Mācītāja Liepas metodistu draudzē. Ar vīru Raimondu ir 2 pieaugušu bērnu – Kristīnes (37) un Edgara (31) mamma, pašlaik viņu ģimenes aprūpē ir vairāki audžubērni.

Pieņēma Jēzu Kristu kā savu Pestītāju apmēram ap 1997. gadu – pirmajā reizē, kad apmeklēja dievkalpojumu Liepas Metodistu draudzē, laikā, kad kalpoja mācītāja Ilze Martinsone (Vesterlunda).

 

 

Latvijas Apvienotā Metodistu Baznīca